От 1 до 7 май ще бъде отбелязана ЕВРОПЕЙСКАТА СЕДМИЦА НА МЛАДЕЖТА !
Стотици събития за младите хора ще се организират в цяла Европа. Тридесет и три страни – участници в програма „Еразъм+” ще бъдат домакини на конференции, работни срещи, дейности на открито. Всички те ще покажат различните възможности за мобилност в ЕС и ще насочат общественото внимание към важни за ЕС теми като: солидарност, включване, демокрация и активно гражданство.
Може да намерите инициативите във вашия град тук
Източник: "Европа Директно" Смолян